Witamy na stronie z ogłoszeniami oraz ofertami

laureatów i partnerów programu „Przedsiębiorstwo Fair Play”!

Zapraszamy do zamieszczenia całkowicie bezpłatnych ogłoszeń i komunikatów o wszelkiego rodzaju imprezach sportowych, kulturalnych, akcjach społecznych i charytatywnych organizowanych przez Państwa Firmę.

Zachęcamy także do przesyłania do nas ofert handlowych!

Mapa Polski województwo zachodnio-pomorskie województwo pomorskie województwo warmińsko-mazurskie województwo podlaskie województwo lubuskie województwo wielkopolskie województwo kujawsko-pomorskie województwo mazowieckie województwo łódzkie województwo lubelskie województwo dolnośląskie województwo opolskie województwo śląskie województwo małopolskie województwo świętokrzyskie województwo podkarpackie
Zakłady Tłuszczowe "Bielmar" Sp. z o.o.
⇒ Bielsko-Biała
Smak wiosny dla zdrowia i urody
 
Stragany wypełnione po brzegi kolorowymi warzywami są oznaką długo oczekiwanej wiosny i motywują do zmiany codziennego menu. Nawet dziś, kiedy większość produktów dostępna jest przez cały rok, z utęsknieniem czekamy na soczyste pomidory, aromatyczny szczypior, czy pachnące ogórki. Jak wybierać, gdzie przechowywać i z czym jeść, by zapewniły nam zdrowie?

Więcej w poniższej informacji
Dodano: Poniedziałek, 20 maja 2013 r., 08:48:10
Zakłady Tłuszczowe "Bielmar" Sp. z o.o.
⇒ Bielsko-Biała
Śniadaniowa Klasyczna w nowym opakowaniu

Zakłady Tłuszczowe Bielmar zmieniają opakowanie swojego flagowego produktu - margaryny Śniadaniowej Klasycznej.

Najważniejsze zmiany dotyczą logotypu produktu. Słowo "Klasyczna" od teraz pojawiać się będzie w zielonym kolorze. Odświeżona została również reszta szaty graficznej, która dzięki pozostawieniu tylko najważniejszych elementów, stała się bardziej przejrzysta. Wiadomości dotyczące walorów odżywczych zostały przeniesione na spód opakowania, a na jego boku pojawiło się duże logo produktu, które ułatwi odnalezienie margaryny na sklepowej półce.

Bez zmian pozostaje natomiast receptura i skład produktu-mówi Aleksander Szałajko z ZT Bielmar-Margaryna Śniadaniowa Klasyczna jest produktem znanym od ponad dwudziestu lat i wciąż cieszy się niesłabnącym zaufaniem konsumentów, którzy docenili ją przede wszystkim za smak i walory odżywcze. Klasyczna zawiera kompozycję olejów roślinnych, która pozwala zachować odpowiednią proporcję kwasów omega-6 do omega-3. Posiada naturalną witaminę E i dodatki witamin A oraz D3. Wzbogacona jest ukwaszonym mlekiem, nie zawiera konserwantów i jest o 25% mniej kaloryczna niż produkty pełnotłuste, co jest szczególnie ważne dla osób dbających o linię.

Proces udoskonalenia wzornictwa opakowania związany jest z planowanym wprowadzeniem do sprzedaży nowych produktów do smarowania z rodziny Śniadaniowej.

Dodano: Czwartek, 18 kwietnia 2013 r., 14:21:40
GENERAL COACHINGSp. z o.o.
⇒ Kraków


Szanowni Państwo!
 
Biuro Programu "Przedsiębiorstwo Fair Play", w imieniu Laureata programu -  firmy GENERAL COACHINGSp. z o.o., zaprasza na unikalne szkolenie dla obecnych i przyszłych Przedsiębiorców:

"BIZNES BEZ CENZURY" 21 kwietnia br., Warsaw Conference Center
 
-    Niuanse realnej przedsiębiorczości na temat szybkiego i bezpiecznego budowania firmy, do zastosowania natychmiast!
-    Szkolenie w całości prowadzone przez Bartosza Skwarczka - uznawanego za największego praktyka biznesu wśród zawodowych trenerów w Polsce(www.BartoszSkwarczek.pl)
-    Szkolenie OPATRZONE FINANSOWĄ GWARANCJĄ JAKOŚCI (sprawdź szczegóły na www.BiznesBezCenzury.com)
-    Jedyny raz w tym roku, Ilość miejsc ograniczona!
 
Dla Laureatów oraz Uczestników programu "Przedsiębiorstwo Fair Play" organizatorzy zaproponowali uczestnictwo na specjalnych warunkach: rabat 37% -  koszt udziału wynosi jedynie 999 PLN brutto /osobę.
 
Wszyscy uczestnicy szkolenia otrzymają Certyfikat oraz na życzenie fakturę VAT.
 
Szczegóły szkolenia i notka trenerska poniżej oraz na stronie www.BiznesBezCenzury.com
 
Szybka Rejestracja i dane do płatności: UWAGA: w formularzu rejestracyjnym w rubryce "komentarz" prosimy o wpisanie: Laureat/Uczestnik programu "Przedsiębiorstwo Fair Play" oraz zaznaczenie biletu promocyjnego www.BiznesBezCenzury.com
 
Kontakt:
biuro@BiznesBezCenzury.com
tel. 604 624 656

Nota Trenerska
O szkoleniu
 
Dodano: Poniedziałek, 15 kwietnia 2013 r., 12:42:45
Human Partner Sp. z o.o.
⇒ Wałbrzych
WYJĄTKOWA OFERTA DEDYKOWANYCH SZKOLEŃ DLA LAUREATÓW i UCZESTNIKÓW
PROGRAMU "PRZEDSIĘBIORSTWO FAIR PLAY"


Szanowni Państwo,
Firma Human Partner Sp. z o.o. zaprasza do skorzystania z WIOSENNEJ OFERTY DEDYKOWANYCH PAKIETÓW SZKOLEŃ. Specjalnie dla  laureatów oraz uczestników programu "Przedsiębiorstwo Fair Play" proponuje bardzo atrakcyjne warunki -  koszt udziału wynosi 450 PLN netto/osobę - 1 dzień szkoleniowy.
 
Firma przeprowadza szkolenie zamknięte w siedzibie Klienta w przypadku zorganizowania grupy 8-osobowej.
 
Oferta


Dodano: Piątek, 12 kwietnia 2013 r., 13:19:54