Witamy na stronie z ogłoszeniami oraz ofertami

laureatów i partnerów programu „Przedsiębiorstwo Fair Play”!

Zapraszamy do zamieszczenia całkowicie bezpłatnych ogłoszeń i komunikatów o wszelkiego rodzaju imprezach sportowych, kulturalnych, akcjach społecznych i charytatywnych organizowanych przez Państwa Firmę.

Zachęcamy także do przesyłania do nas ofert handlowych!

Mapa Polski województwo zachodnio-pomorskie województwo pomorskie województwo warmińsko-mazurskie województwo podlaskie województwo lubuskie województwo wielkopolskie województwo kujawsko-pomorskie województwo mazowieckie województwo łódzkie województwo lubelskie województwo dolnośląskie województwo opolskie województwo śląskie województwo małopolskie województwo świętokrzyskie województwo podkarpackie
Zakłady Tłuszczowe "Bielmar" Sp. z o.o.
⇒ Bielsko-Biała
Egzamin ze śniadania

Czekają Cię egzaminy? Zbliża się sesja? Choć stres ściska żołądek, przed sprawdzianem należy zjeść śniadanie. Pobudzi ono szare komórki do pracy, zwiększyć koncentrację oraz ułatwi kojarzenie i zapamiętywanie faktów.

Załączniki:

Dodano: Wtorek, 3 czerwca 2014 r., 10:16:06
Zakłady Tłuszczowe "Bielmar" Sp. z o.o.
⇒ Bielsko-Biała
Uczniowie głodni... wiedzyPonad 50 placówek oświatowych zgłosiło się już do programu "Śniadaniowa Klasa".
W przedszkolach, szkołach podstawowych i gimnazjach na terenie całej Polski odbędą się bezpłatne wykłady przeprowadzone przez dietetyków dotyczące zasad prawidłowego odżywiania.
Tylko w zeszłym roku z wykładów "Śniadaniowej Klasy" skorzystało ponad
1 500 osób!

Załączniki:

Dodano: Czwartek, 8 maja 2014 r., 09:59:52
Zakłady Tłuszczowe "Bielmar" Sp. z o.o.
⇒ Bielsko-Biała
To właśnie błędy w diecie mają znaczący wpływ na większość chorób pojawiających się w późniejszym okresie życia. Można ją jednak najłatwiej zmienić, by wpłynąć na poprawę samopoczucia i stan zdrowia, o czym w Dniach Babci i Dziadka przypominają organizatorzy ogólnopolskiego programu edukacyjnego "Śniadaniowa Klasa".


Dodano: Poniedziałek, 20 stycznia 2014 r., 14:45:49
Zakłady Tłuszczowe "Bielmar" Sp. z o.o.
⇒ Bielsko-Biała
Bielmar promuje Śniadaniową z Masłem


 
Spółka Bielmar promuje swój nowy produkt -margarynę Śniadaniową z Masłem. Trwająca do października kampania obejmie kompleksowe działania PR oraz reklamowe w prasie, internecie, outdoorze i telewizji.

Załączniki:

Dodano: Czwartek, 5 września 2013 r., 15:47:45