Witamy na stronie z ogłoszeniami oraz ofertami

laureatów i partnerów programu „Przedsiębiorstwo Fair Play”!

Zapraszamy do zamieszczenia całkowicie bezpłatnych ogłoszeń i komunikatów o wszelkiego rodzaju imprezach sportowych, kulturalnych, akcjach społecznych i charytatywnych organizowanych przez Państwa Firmę.

Zachęcamy także do przesyłania do nas ofert handlowych!

Mapa Polski województwo zachodnio-pomorskie województwo pomorskie województwo warmińsko-mazurskie województwo podlaskie województwo lubuskie województwo wielkopolskie województwo kujawsko-pomorskie województwo mazowieckie województwo łódzkie województwo lubelskie województwo dolnośląskie województwo opolskie województwo śląskie województwo małopolskie województwo świętokrzyskie województwo podkarpackie
Streamsoft Z.Jastrzębski, C.Miadziołko, D.Chojnacki, J.Szaferski Sp.J.
⇒ Zielona Góra


 

Nowy produkt Streamsoft - Firmino.pl

Prezentujemy nowy produkt firmy Streamsoft - Firmino.pl.

Firmino.pl to oparte na modelu SaaS (ang. Software as a Service) nowoczesne rozwiązanie wspierające codzienne działanie mikro i małych firm. Do uruchomienia aplikacji wystarczy połączenie z internetem i dowolna przeglądarka.

Aplikacja dostępna pod adresem: https://www.firmino.pl/

Pod adresem http://forum.firmino.pl/ uruchomione zostało forum internetowe, gdzie między innymi można zgłaszać uwagi i sugestie dotyczące funkcjonowania Firmino.pl.

Zapraszamy do korzystania z aplikacji, rejestrowania się na forum i brania czynnego udziału w dyskusjach.


Dodano: Poniedziałek, 19 listopada 2012 r., 15:30:29
ANKOL Sp. z o.o.
⇒ Chorzelów

Firma Ankol potwierdziła zaangażowanie w budowanie dobrych relacji z pracownikami, weryfikowane  również w ramach programu "Przedsiębiorstwo Fair Play" (budowanie relacji na linii pracodawca-pracownik to jeden z kluczowych obszarów decydujących o przyznaniu tytułu i certyfikatu "Przedsiębiorstwo Fair Play") 

 
ANKOL - lauratem rankingu Najlepszy Pracodawca 2012.
 
Zwycięzcą w tegorocznym rankingu ,,Najlepszy Pracodawca 2012? w Polsce została Firma ANKOL w kategorii małych i średnich firm. Jako wielokrotny laureat Programu Przedsiębiortswo Fair Play potwierdza tym samym stosowanie zasad etyki nie tylko wobec Klientów, ale także wobec swoich Pracowników.
 
Firma Aon Hewitt, światowy lider w obszarze zarządzania kapitałem ludzkim, ogłosiła wyniki 7. Edycji Badania Najlepsi Pracodawcy (BNP) w Polsce. Program wyłania Najlepszych Pracodawców przez co buduje ich wizerunek jako pracodawcy z wyboru, czyli umożliwia budowanie marki poprzez markę pracodawcy.Najlepsi Pracodawcy są zorientowani nie tylko na wyniki biznesowe, ale przede wszystkim na ludzi, którzy odpłacają się wysokim zaangażowaniem.
Ceremonia wręczenia głównej nagrody (statuetki ,,Najlepszy Pracodawca 2012" oraz certyfikatu) odbyła się w Warszawie. Główną nagrodę dla Najlepszego Pracodawcy 2012, w kategorii małych i średnich firm, odebrała Wiceprezes Zarządu Anna Kolisz w towarzystwie Dyrektor Personalnej Anny Walewicz - Styczeń.
W badaniach wzięło udział ponad 51 tys. respondentów z 90 firm. Wśród wszystkich przebadanych organizacji wskaźnik ten ukształtował się na poziomie 48 proc.
90-procentowy poziom zaangażowania pracowników ANKOL był rekordowym wynikiem w skali kraju.Osiągnięty wynik to wypadkowa konsekwentnej realizacji kluczowych elementów polityki firmy m.in. inwestowania w rozwój kapitału ludzkiego uważanego za najcenniejszy zasób firmy, budowy zaangażowania pracowników, doskonalenia roli przywództwa, stosowania zasad etyki wobec pracowników, nowoczesnego zarządzania, wdrażania innowacji, ciągłego doskonalenia środowiska pracy, umacniania pozycji i wizerunku MARKI.
Firma ANKOL z Chorzelowa k/Mielca to lider w dostawach dla lotnictwa cywilnego i wojskowego. Równolegle prowadzi działalność w branży motoryzacyjnej w zakresie sprzedaży i usług serwisowych marki KIA oraz wielomarkowych usług diagnostyczno-naprawczych w ramach Bosch Car Service. Posiada na swoim koncie najbardziej prestiżowe wyróżnienia i tytuły przyznane przez krajowe i międzynarodowe organizacje. 
 
Dodano: Środa, 24 października 2012 r., 15:02:22
WebDoctor Sp. z o.o
⇒ Poznań
Skuteczna reklama? Web usability? SEO? Google Analytics? Zobacz, czego można się nauczyć w czasie najbliższej edycji szkoleń WebDoctor Training Center i zostań e-specjalistą!

W imieniu Laureata ubiegłorocznej edycji programu "Przedsiębiorstwo Fair Play" - firmy WebDoctor sp. z o.o. z Poznania serdecznie zapraszamy do udziału w szkoleniach!

Dla Uczestników oraz Laureatów programu "Przedsiębiorstwo Fair Play" Organizator przewidział rabat w wysokości 10% od ceny podstawowej. (UWAGA: aby otrzymać rabat w formularzu należy wpisać następujący kod rabatowy:b81a7a)

Formularz rejestracyjny: http://szkolenia.webdoctor.pl/#form_rejestracja

Program "Przedsiębiorstwo Fair Play" objął patronatem najbliższą edycję szkoleń.
 
Więcej informacji na: http://szkolenia.webdoctor.pl/
 
Osoba do kontaktu w sprawie szkoleń:
Krzysztof Świtoński
Specjalista ds. Public Relations
WebDoctor Sp. z o.o
ul. Wiosenna 30
60-592 Poznań
tel.: +48 61 66 33 508
fax: +48 61 66 33 529
e-mail:k.switonski@webdoctor.pl
 
Dodano: Czwartek, 13 września 2012 r., 09:22:11
Streamsoft Z.Jastrzębski, C.Miadziołko, D.Chojnacki, J.Szaferski Sp.J.
⇒ Zielona Góra

Newsletter Streamsoft - najlepsze oprogramowanie dla biznesu
 

  • Systemy Streamsoft chętnie wybierane przez firmy o różnym profilu działalności

W palecie możliwości naszej firmy znajdują się rozwiązania dla wszystkich rodzajów działalności. Gwarancją sukcesu jest dopasowanie i odpowiednie dobranie systemu pod wielkość firmy i prowadzoną działalność. W ramach bogatych możliwości proponujemy oprogramowanie dla średnich i dużych firm, dla firm handlowych, usługowych i hurtowni oraz mikro i małych firm, dodając do tego oczywiście biura rachunkowe. Więcej...

  • Streamsoft Prestiż walczy z muda nadmiernego zapasu

Optymalizacja zapasów wymaga ich ciągłej kontroli w każdym z procesów w jakich się je wykorzystuje. We współczesnej logistyce produkcji i innych jej odmianach wykorzystuje się do kontroli stanów zapasów odpowiednie systemy informatyczne. Dzięki funkcjonalnościom tam zawartym, można śledzić materiały i surowce pobrane do produkcji oraz gromadzić spójne informacje o wszystkich miejscach na produkcji, w jakich składowany jest materiał. Więcej...

  • Redukcja kosztów nadprodukcji w systemie Streamsoft Prestiż

Zmorą niejednej firmy produkcyjnej jest nadprodukcja. Generuje ona zbędne koszty, które nie dodają żadnej wartości. Kara zarządzająca produkcją potrzebuje i poszukuje odpowiednich narzędzi informatycznych, które umożliwią identyfikację kosztów związanych z nadprodukcją i przyczyny jej powstawania. Więcej...

Zapraszamy do śledzenia portali o tematyce ERP. Publikacje o nowościach znajdziecie Państwo na stronach erp-view.pl, erp24.pldecyzje-it.pl oraz erp-portal.pl.
Świeże informacje o rozwoju produktów firmy Streamsoft!

 

"Najchętniej kupowany system ERP"

 

Streamsoft

tel. 68 45 66 902
tel. 68 45 66 932

Dodano: Środa, 13 czerwca 2012 r., 09:44:17