Witamy na stronie z ogłoszeniami oraz ofertami

laureatów i partnerów programu „Przedsiębiorstwo Fair Play”!

Zapraszamy do zamieszczenia całkowicie bezpłatnych ogłoszeń i komunikatów o wszelkiego rodzaju imprezach sportowych, kulturalnych, akcjach społecznych i charytatywnych organizowanych przez Państwa Firmę.

Zachęcamy także do przesyłania do nas ofert handlowych!

ANKOL Sp. z o.o.
⇒ Chorzelów

Firma Ankol potwierdziła zaangażowanie w budowanie dobrych relacji z pracownikami, weryfikowane  również w ramach programu "Przedsiębiorstwo Fair Play" (budowanie relacji na linii pracodawca-pracownik to jeden z kluczowych obszarów decydujących o przyznaniu tytułu i certyfikatu "Przedsiębiorstwo Fair Play") 

 
ANKOL - lauratem rankingu Najlepszy Pracodawca 2012.
 
Zwycięzcą w tegorocznym rankingu ,,Najlepszy Pracodawca 2012? w Polsce została Firma ANKOL w kategorii małych i średnich firm. Jako wielokrotny laureat Programu Przedsiębiortswo Fair Play potwierdza tym samym stosowanie zasad etyki nie tylko wobec Klientów, ale także wobec swoich Pracowników.
 
Firma Aon Hewitt, światowy lider w obszarze zarządzania kapitałem ludzkim, ogłosiła wyniki 7. Edycji Badania Najlepsi Pracodawcy (BNP) w Polsce. Program wyłania Najlepszych Pracodawców przez co buduje ich wizerunek jako pracodawcy z wyboru, czyli umożliwia budowanie marki poprzez markę pracodawcy.Najlepsi Pracodawcy są zorientowani nie tylko na wyniki biznesowe, ale przede wszystkim na ludzi, którzy odpłacają się wysokim zaangażowaniem.
Ceremonia wręczenia głównej nagrody (statuetki ,,Najlepszy Pracodawca 2012" oraz certyfikatu) odbyła się w Warszawie. Główną nagrodę dla Najlepszego Pracodawcy 2012, w kategorii małych i średnich firm, odebrała Wiceprezes Zarządu Anna Kolisz w towarzystwie Dyrektor Personalnej Anny Walewicz - Styczeń.
W badaniach wzięło udział ponad 51 tys. respondentów z 90 firm. Wśród wszystkich przebadanych organizacji wskaźnik ten ukształtował się na poziomie 48 proc.
90-procentowy poziom zaangażowania pracowników ANKOL był rekordowym wynikiem w skali kraju.Osiągnięty wynik to wypadkowa konsekwentnej realizacji kluczowych elementów polityki firmy m.in. inwestowania w rozwój kapitału ludzkiego uważanego za najcenniejszy zasób firmy, budowy zaangażowania pracowników, doskonalenia roli przywództwa, stosowania zasad etyki wobec pracowników, nowoczesnego zarządzania, wdrażania innowacji, ciągłego doskonalenia środowiska pracy, umacniania pozycji i wizerunku MARKI.
Firma ANKOL z Chorzelowa k/Mielca to lider w dostawach dla lotnictwa cywilnego i wojskowego. Równolegle prowadzi działalność w branży motoryzacyjnej w zakresie sprzedaży i usług serwisowych marki KIA oraz wielomarkowych usług diagnostyczno-naprawczych w ramach Bosch Car Service. Posiada na swoim koncie najbardziej prestiżowe wyróżnienia i tytuły przyznane przez krajowe i międzynarodowe organizacje. 
 
Dodano: Środa, 24 października 2012 r., 15:02:22
ELTEL Networks Rzeszów S.A.
⇒ Widełka
Zapraszamy do zapoznania się z ofertę handlową spółki.
Więcej informacji znajdą Państwo na stronie www.eltelnetworks.com

Załączniki:

Dodano: Poniedziałek, 23 sierpnia 2010 r., 14:35:57