Witamy na stronie z ogłoszeniami oraz ofertami

laureatów i partnerów programu „Przedsiębiorstwo Fair Play”!

Zapraszamy do zamieszczenia całkowicie bezpłatnych ogłoszeń i komunikatów o wszelkiego rodzaju imprezach sportowych, kulturalnych, akcjach społecznych i charytatywnych organizowanych przez Państwa Firmę.

Zachęcamy także do przesyłania do nas ofert handlowych!

Streamsoft Z.Jastrzębski, C.Miadziołko, D.Chojnacki, J.Szaferski Sp.J.
⇒ Zielona Góra


 

Nowy produkt Streamsoft - Firmino.pl

Prezentujemy nowy produkt firmy Streamsoft - Firmino.pl.

Firmino.pl to oparte na modelu SaaS (ang. Software as a Service) nowoczesne rozwiązanie wspierające codzienne działanie mikro i małych firm. Do uruchomienia aplikacji wystarczy połączenie z internetem i dowolna przeglądarka.

Aplikacja dostępna pod adresem: https://www.firmino.pl/

Pod adresem http://forum.firmino.pl/ uruchomione zostało forum internetowe, gdzie między innymi można zgłaszać uwagi i sugestie dotyczące funkcjonowania Firmino.pl.

Zapraszamy do korzystania z aplikacji, rejestrowania się na forum i brania czynnego udziału w dyskusjach.


Dodano: Poniedziałek, 19 listopada 2012 r., 15:30:29
Streamsoft Z.Jastrzębski, C.Miadziołko, D.Chojnacki, J.Szaferski Sp.J.
⇒ Zielona Góra

Newsletter Streamsoft - najlepsze oprogramowanie dla biznesu
 

  • Systemy Streamsoft chętnie wybierane przez firmy o różnym profilu działalności

W palecie możliwości naszej firmy znajdują się rozwiązania dla wszystkich rodzajów działalności. Gwarancją sukcesu jest dopasowanie i odpowiednie dobranie systemu pod wielkość firmy i prowadzoną działalność. W ramach bogatych możliwości proponujemy oprogramowanie dla średnich i dużych firm, dla firm handlowych, usługowych i hurtowni oraz mikro i małych firm, dodając do tego oczywiście biura rachunkowe. Więcej...

  • Streamsoft Prestiż walczy z muda nadmiernego zapasu

Optymalizacja zapasów wymaga ich ciągłej kontroli w każdym z procesów w jakich się je wykorzystuje. We współczesnej logistyce produkcji i innych jej odmianach wykorzystuje się do kontroli stanów zapasów odpowiednie systemy informatyczne. Dzięki funkcjonalnościom tam zawartym, można śledzić materiały i surowce pobrane do produkcji oraz gromadzić spójne informacje o wszystkich miejscach na produkcji, w jakich składowany jest materiał. Więcej...

  • Redukcja kosztów nadprodukcji w systemie Streamsoft Prestiż

Zmorą niejednej firmy produkcyjnej jest nadprodukcja. Generuje ona zbędne koszty, które nie dodają żadnej wartości. Kara zarządzająca produkcją potrzebuje i poszukuje odpowiednich narzędzi informatycznych, które umożliwią identyfikację kosztów związanych z nadprodukcją i przyczyny jej powstawania. Więcej...

Zapraszamy do śledzenia portali o tematyce ERP. Publikacje o nowościach znajdziecie Państwo na stronach erp-view.pl, erp24.pldecyzje-it.pl oraz erp-portal.pl.
Świeże informacje o rozwoju produktów firmy Streamsoft!

 

"Najchętniej kupowany system ERP"

 

Streamsoft

tel. 68 45 66 902
tel. 68 45 66 932

Dodano: Środa, 13 czerwca 2012 r., 09:44:17
Tramec Polska Sp. z o.o.
⇒ Bojadła k/Zielonej Góry
Tramec Polska Sp. z o.o. z siedzibą w miejscowości Bojadła k/Zielonej Góry, zaprasza do zapoznania się ze swoją ofertą handlową dotyczącą przekładni, reduktorów, motoreduktorów oraz silników elektrycznych. W celu uzyskania szczegółowych informacji, zapraszamy na naszą stronę internetową www.tramec.pl lub prosimy o kontakt telefoniczny bądź drogą mailową.
tel. +48 68 35 26 200
fax. +48 68 35 23 899
email: tramec@tramec.pl
www.tramec.pl
Dodano: Wtorek, 26 października 2010 r., 12:34:44