Witamy na stronie z ogłoszeniami oraz ofertami

laureatów i partnerów programu „Przedsiębiorstwo Fair Play”!

Zapraszamy do zamieszczenia całkowicie bezpłatnych ogłoszeń i komunikatów o wszelkiego rodzaju imprezach sportowych, kulturalnych, akcjach społecznych i charytatywnych organizowanych przez Państwa Firmę.

Zachęcamy także do przesyłania do nas ofert handlowych!

HOUSE MARTIN NIERUCHOMOŚCI Agnieszka Niechajczyk
⇒ Koszalin
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Apartamentu nad morzem w Mielnie.
 
Dostępne w sprzedaży Apartamenty są już wykończone pod klucz z materiałów najwyższej jakości. Znajdują się one na III i IV piętrze a z ich okien rozpościera się widok na morze, linie brzegową i park.  
 
Apartamenty  są odrębnymi lokalami mieszkalnym z własną księgą wieczystą i udziałem w gruncie.
 
Budynek zapewnia swoim mieszkańcom bezpośrednie zejście na plażę. Mieszkańcy mają do dyspozycji dwa odkryte, podświetlane i podgrzewane baseny, całoroczne centrum Spa & Wellnes oraz elegancka restaurację Restaurant Cafe Lounge na parterze budynku z widokiem na morze. Doskonałe rozplanowanie apartamentów w budynku, ogromne panoramiczne okna,  szerokie słoneczne tarasy gwarantują wspaniały widok. Całodobowa recepcja, ochrona zapewniają mieszkańcom prywatność, poczucie luksusu i bezpieczeństwo.
 
W budynku DUNE A  pozostały w sprzedaży apartamenty , dwupokojowe, trzypokojowe i czteropokojowe o powierzchniach od  52,76m2 do 79,66m2.
Apartamenty są gotowe  do użytku  nowych właścicieli.
 
Jednocześnie dostępny w sprzedaży jest wykończony już i wyposażony apartament hotelowy na  trzecim piętrze o pow. 52,76m2.  
Obsługą apartamentów zajmuje się sprawdzony partner, firma Mielno&City Apartments, działająca na rynku luksusowych apartamentów od 2006r. W przypadku chęci uzyskania szczegółowych informacji o programie zarzadzania apartamentem pod kątem wynajmu proszę o kontakt z biurem.
 
 
Przedstawiamy materiały dotyczące apartamentu hotelowego, który obecnie jest najlepiej wynajmującym się apartamentem.  Cena ogólna apartamentu wraz z wyposażeniem i miejscem postojowym wynosi 772.000zł brutto.

Oferta specjalnie dla Państwa:

- apartament
- wyposażenie apartamentu
- m. postojowe w hali garażowej
 
W sumie 690.000 zł brutto J przy rezerwacji apartamentu do połowy lutego  2015r.
 
Link do oferty:
 
http://www.house-martin.pl/nieruchomosci,mieszkanie,sprzedaz,mielno,1132834,-810767308,6

Więcej informacji:

Agnieszka Niechajczyk 
Ekspert Rynku Nieruchomości 
House Martin Nieruchomości 
Ul. Zwycięstwa 155 
75-605 Koszalin

Dodano: Piątek, 6 lutego 2015 r., 09:48:36