Witamy na stronie z ogłoszeniami oraz ofertami

laureatów i partnerów programu „Przedsiębiorstwo Fair Play”!

Zapraszamy do zamieszczenia całkowicie bezpłatnych ogłoszeń i komunikatów o wszelkiego rodzaju imprezach sportowych, kulturalnych, akcjach społecznych i charytatywnych organizowanych przez Państwa Firmę.

Zachęcamy także do przesyłania do nas ofert handlowych!

WebDoctor Sp. z o.o.
⇒ Poznań


Nowy SeoPortal: o e-marketingu po ludzku!


KPI, CTA, SEO? Gubisz się w gąszczu e-marketingowych pojęć? Nowy, odświeżony SeoPortal to miejsce, w którym o najświeższych informacjach ze świata reklamy internetowej opowiadamy "po ludzku".


SeoPortal jest jednym z większych branżowych portali internetowych poświęconych tematyce marketingu w wyszukiwarkach internetowych, analityce internetowej, web usability oraz szeroko pojętym zagadnieniom e-marketingowym. Po kilkuletniej już obecności na rynku oraz stale zwiększającej się grupie czytelników zyskał on zupełnie nowy wygląd i funkcjonalności.
SeoPortal to miejsce zrzeszające specjalistów z całej Polski. Jego czytelnikami są specjaliści ds. marketingu, ePR, Social Media oraz SEO z wielu firm - zarówno tych mniejszych, jak i większych. Dzięki wielu spojrzeniom oraz luźnemu podejściu autorów powstała wyjątkowa platforma umożliwiająca bezcenną dyskusję, wymianę doświadczenia i wiedzy, którą docenia coraz większa rzesza Internautów. W odpowiedzi na rosnące zainteresowanie powstał pomysł na odświeżenie layoutu SeoPortalu.
- Coraz większa liczba czytelników nie pozostawiała wątpliwości. Internauci potrzebują takiego miejsca jak SeoPortal. Dlatego uznaliśmy, że to miejsce musi być nie tylko rzeczowe, ale ładne i bogate w nowe funkcjonalności ? mówi Martyna Zastrożna, redaktor naczelna SeoPortalu.
Nowa odsłona portalu umożliwia czytelnikom nie tylko aktywne komentowanie, czy udostępnianie publikacji w mediach społecznościowych, ale także przesyłanie propozycji tematów artykułów oraz własnych treści. Autorzy są otwarci na wszelkie formy współpracy. Nowy SeoPortal to także nowe działy, takie jak: Narzędzia i Poradniki. Działy te są odpowiedzią na potrzebę jeszcze bardziej narzędziowego i konkretnego podejścia do zagadnień e-marketingowych. Czytelnicy znajdą także nową sekcję Wydarzenia, gdzie zbierane będą informację o wszystkich najważniejszych eventach w branży.

Kontakt dla mediów:
Martyna Zastrożna
Redaktor naczelna SeoPortal
Tel.: (61) 66 33 510
e-mail: m.zastrozna@webdoctor.pl
www.SeoPortal.pl
Dodano: Wtorek, 18 grudnia 2012 r., 12:46:33
WebDoctor Sp. z o.o
⇒ Poznań
Skuteczna reklama? Web usability? SEO? Google Analytics? Zobacz, czego można się nauczyć w czasie najbliższej edycji szkoleń WebDoctor Training Center i zostań e-specjalistą!

W imieniu Laureata ubiegłorocznej edycji programu "Przedsiębiorstwo Fair Play" - firmy WebDoctor sp. z o.o. z Poznania serdecznie zapraszamy do udziału w szkoleniach!

Dla Uczestników oraz Laureatów programu "Przedsiębiorstwo Fair Play" Organizator przewidział rabat w wysokości 10% od ceny podstawowej. (UWAGA: aby otrzymać rabat w formularzu należy wpisać następujący kod rabatowy:b81a7a)

Formularz rejestracyjny: http://szkolenia.webdoctor.pl/#form_rejestracja

Program "Przedsiębiorstwo Fair Play" objął patronatem najbliższą edycję szkoleń.
 
Więcej informacji na: http://szkolenia.webdoctor.pl/
 
Osoba do kontaktu w sprawie szkoleń:
Krzysztof Świtoński
Specjalista ds. Public Relations
WebDoctor Sp. z o.o
ul. Wiosenna 30
60-592 Poznań
tel.: +48 61 66 33 508
fax: +48 61 66 33 529
e-mail:k.switonski@webdoctor.pl
 
Dodano: Czwartek, 13 września 2012 r., 09:22:11
Kórnickie Przedsiębiorstwo Autobusowe Sp. z o.o.
⇒ Czołowa
Kórnickie Przedsiębiorstwo Autobusowe KOMBUS Sp. z o.o. zaprasza do korzystania ze swoich usług transportowych.

Szczegółowe informacje w załączeniu i na stronie www.kombus.pl

Załączniki:

Dodano: Wtorek, 17 sierpnia 2010 r., 09:44:47